O mnie

Magdalena Adamska-Kijko – trenerka, badaczka, ewaluatorka projektów społeczno-kulturowych. Studiowała socjologię na poznańskim UAM i Ludwig Maximilians Universität w Monachium. Warsztat trenerski doskonaliła w Collegium Civitas na kierunku Trener Coach. Obecnie pisze doktorat na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Znaczną część swojej praktyki zawodowej poświęciła aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością. Koordynowała proces testowania i wdrażania innowacyjnego narzędzia rekrutacyjnego bazującego na podejściu coachingowym. Dla portalu PION.PL pisała teksty eksperckie z zakresu motywacji, coachingu i dyskryminacji zawodowej.

Specjalizuje się w szkoleniach miękkich wypracowując twarde rezultaty. Zajmuje się wspomaganiem przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych w efektywnym zarządzaniu wiedzą. Każdą interwencję trenerską poprzedza pogłębionym wywiadem z klientem. Wypracowane rozwiązania zawsze opiera na realiach konkretnej firmy.

Współpracowała między innymi z : Dziennik Rzeczpospolita, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Young Digital Planet, I Oddział ZUS w Poznaniu, Biuro Doradztwa Inwestycyjnego Europejczyk

Magdalena Adamska-Kijko

Wybrani klienci